Nabídka nebankovních půjček

Napsal admin • Sep 28th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Nabídka nebankovních půjček je v České republice opravdu bohatá a je opravdu z čeho vybírat. Na Českém nebankovním trhu totiž působí spousta nebankovních společností a firem. V článku se dozvíte více informací o nabídce nebankovních půjček.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky poskytují nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky a úvěry bývají o hodně dražší než klasické bankovní půjčky. Přesto si lidé docela často tyto nebankovní půjčky berou. Pozor také na soukromé osoby,  které vystavují nabídky typu půjčím své peníze atd. U těchto půjček je třeba vždy počítat s vyšším ročním úrokem. Podmínky ve smlouvě jsou také méně výhodné, než třeba podmínky u klasické bankovní půjčky.

Bohatá nabídka nebankovních půjček

Nabídka nebankovních půjček na Českém nebankovním trhu je opravdu veliká. Existují různé půjčky, které jsou poskytováné bez registru. Těm se říká půjčky bez provéřování registru dlužníků. Lidé také hodně využívají půjčky u kterých není nutné prokazovat výši svých příjmů. Malé nebankovní společnosti chtějí mít často půjčky jištěné a tak poskytují půjčky na směnku, tyto půjčky jsou často hodně drahé. A je lepší si vybrat jiný druh půjček.

Pozor na písemnou smlouvu o půjčce

U nebankovních společností je třeba být více opatrný. Samozřejmostí by mělo být, že si důkladně pročtěte celou smlouvu. Nestačí smlouvu pouze přečíst, musíte také všemu ve smlouvě podepsat. Pokud něčemu nerozumíte, tak smlouvu nepodepisujte. Při podpisu nikam nespěchejte, ideální by bylo si vzít smlouvu domů a tam si jí v klidu přečíst. Většina nebankovních společností vám však nedovolí si odnést písemné smlouvu domů ještě před podpisem. Proto bych vám radil, si nebankovní půjčky nebrat. Radši se uskromněte a ve finále se vám bude žít lépe. Budete svobodnější.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.