Půjčka bez úroku

Napsal admin • Sep 28th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčka bez úroku je snem každého kdo si chce půjčit nějaké peníze. Realita je ale trošku jiná, ale určité možnosti vám poslouží úplně stějně jako půjčka bez úroku.

Existuje půjčka bez úroku ?

Půjčka bez úroku je spíše snem, než nějakou realitou. Bankám a nebankovním společnostem by se prostě nevyplácelo poskytovat klasické půjčky a úvěry bez úroku. Neměli by tzv. na čem vydělat. Níže v článku vám tedy představíme jednotlivé možnosti jak si můžete půjčit bez toho aniž by jste platity úroky.

Kreditní karta

Kreditní karta je skvělou možností jak si můžete půjčit a přitom nebudete platit vůbec žádné úroky. Musíte však splnit určitá pravidla. Banky nabízejí kreditní karty, díky tomu můžete v obchodech platit do mínusu. Obvykle až do mínusu 50 000 Kč. Pokud peníze splatíte v rámci bezplatného období (toto období je asi 50 dnů), tak jste si půjčily zcela zdarma. Pokud však peníze nestihnete splatit včas, tak vám začnou naskakovat obrovské úroky. Kreditní kartu je tedy důležité správné používat. Kreditní karta je dobrý sluha, ale zlý pán.

Kontokorent na běžném bankovním účtu

Další možností jak můžete získat půjčku bez úroku je zřídit si na svém běžném bankovním účtu kontokorent. Zřížení kontokorentu nabízí téměř všechny banky. Opět platí, že pokud splatíte peníez včas, tak jste si půjčily vlastně zadarma.

Dobré jsou obě možnosti, ale v dnešní době se asi více využívá kreditní karta. Přece jen tam bývá o hodně delší bezplatné období.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.